2017. december 11. hétfő, Árpád, Árpádina napja

Álláslehetőség

Budapest Főváros Hegyvidéki Önkormányzat parkolás- ellenőrzési feladatokat ellátó cége munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Parkolási ellenőr

 A leendő munkatárs feladatai:

- Budapest XII. kerület területén található közterületi fizető parkolók illetve parkoló gépjárművek ellenőrzése
- Az ellenőrzési feladat végrehajtása az adott napra kiadott útvonaltervnek megfelelően
- Jegykiadó automaták rendszeres ellenőrzése, a tapasztalt rendellenességek bejelentése
- A mindenkori rendeletben meghatározottaktól eltérően várakozó gépjárművek, adatainak rögzítése PDA eszköz segítségével
- Indokolt esetben pótdíj kiszabása

A pályázóval szemben támasztott követelmények:

- Középfokú iskolai végzettség
- Kiváló kommunikációs készség
- Önállóság, határozottság
- Megfelelő fizikai erőnlét
- Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel
- Idegennyelv-ismeret előnyt jelent

Ajánlatunk:

- Stabil munkáltatói háttér
- Teljes munkaidős foglalkoztatás (heti 40 óra)
- Cafeteria- juttatások

Munkavégzés helye:

- Budapest XII. kerület

Csak a feltételeknek megfelelő jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot.

Naptár

December 2017
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31